Yhteystiedot

 

Toimintakeskus Happi

Toimintaa kolmessa kerroksessa!

Kesän aukioloajat: ma-pe klo 9 – 16:00 (Vahtimestari paikalla)

Happeen saavut helposti:

  • Bussilla: 16, 26, 50, 55, 58, 59 pysäkki Suvilahti (myös Sörnäisiin pääsee monella bussilla)
  • Raitiovaunulla: 6, 6T, 7A ja 7B, 8 pysäkki Sörnäinen.
    Sörnäisten metroasema on 5 minuutin kävelymatkan päässä.Löydä itsellesi sopivammat saapumisohjeet Reittioppaasta: www.reittiopas.fi
  • Sörnäisten rantatie 31, 00500 Helsinki

 

Hallinto

vs. toiminnanjohtaja Minna Kaljunen, (09) 310 23470 / 040-3362101, minna.kaljunen@hel.fi
31.7.2018 asti

Työ- ja opiskelupaikat: Jens Cavonius, vastaava tuottaja,
040 661 4996, jens-peter.cavonius@hel.fi
Tällä hetkellä talossa ei ole avoimia työpaikkoja.

Tilat ja tuotannot

Jens Cavonius, vastaava tuottaja, (09)31029859, 040 661 4996, jens.cavonius@hel.fi
Minna Jauho, käyttövuorot ja tilat, minna.jauho@hel.fi
Vahtimestari, (09) 310 71701
happi.vahtimestari@hel.fi

Mediatoiminnot 

Jens Cavonius, vastaava tuottaja , 040 661 4996, jens-peter.cavonius@hel.fi
Eevi Savolainen, mediatuottaja
Risto Kurho, mediatuottaja, (09) 310 71582 / 041 512 1714, risto.kurho@hel.fi
Reijo Jumppanen, mediatuottaja (09) 310 29141 / 041 512 1793, reijo.jumppanen@hel.fi
Mohamad (Muha) Taha, nuoriso-ohjaaja, Studio 1,(09) 310 89087 / 040 336 1082, mohamad.taha@hel.fi
Jari Mäenpää, nuoriso-ohjaaja, Studio 1,(09) 31023472, 040 336 2103, jari.maenpaa@hel.fi

Kaupunkitaide
Antti Salminen, mediatuottaja (09) 310 71609 / 041 5121749, antti.j.salminen@hel.fi

Helsinki Freedom Records 
Mats Takila, 041-5121746, mats.takila@hel.fi
Puukkopajan varaukset https://hfr.munstadi.fi/

Taidetoiminnot
Minna Kaljunen, vastaava tuottaja, (09) 310 23470 / 040-3362101, minna.kaljunen@hel.fi
Maija Sarsila, nuoriso-ohjaaja, kuvataide, Hapen verkkosivut ja FB, nuorten kesätyö-yhteydet ja rekryt, (09) 310 71629 / 041 5121780, maija.sarsila@hel.fi
Ari Matinmikko, graafinen suunnittelija, (09)310 23473 / 040 336 2104/ari.matinmikko@hel.fi
Minna Jauho, vastaava nuoriso-ohjaaja, Sankarit-toiminta, (09) 310 36808 / 0406214126, minna.jauho@hel.fi

Narrin näyttämö
Samuli Mäkisalo, teatteriohjaaja & nuoriso-ohjaaja, (09) 310 79250 / 040 124 6548, samuli.makisalo@hel.fi
Laura Mboup, teatteriohjaaja & nuoriso-ohjaaja,(09) 31071666 / 050-5591758, laura.mboup@hel.fi