Yhteystiedot

Nuorten toimintakeskus Happi
Sörnäisten rantatie 31, 00500 Helsinki
Vahtimestari, (09) 310 71701 / 040 160 3757, happi.vahtimestari@hel.fi

 

Happeen saavut helposti:

  • Bussilla: 16, 26, 50, 55, 58, 59 pysäkki Suvilahti (myös Sörnäisiin pääsee monella bussilla)
  • Raitiovaunulla: 6, 6T, 7A ja 7B, 8 pysäkki Sörnäinen.
    Sörnäisten metroasema on 5 minuutin kävelymatkan päässä.Löydä itsellesi sopivammat saapumisohjeet Reittioppaasta: www.reittiopas.fi

 

Hallinto
Mikäli olet kiinnostunut Hapen työmahdollisuuksista, ota yhteyttä Jens Cavoniukseen, kts. Tukipalvelut tai Mediatoiminnot
Tällä hetkellä talossa ei ole avoimia työpaikkoja.

Ulla Laurio, toiminnanjohtaja, työlomalla, sijainen Minna Kaljunen kts. taidetoiminnot, 31.7.2018 asti
Mediatoiminnot
Jens (Jeppe) Cavonius, vastaava tuottaja , 040 661 4996, jens-peter.cavonius@hel.fi

 

HattuMedia
Eevi Savolainen, mediatuottaja
Risto Kurho, mediatuottaja, (09) 310 71582 / 041 512 1714, risto.kurho@hel.fi
Reijo Jumppanen, mediatuottaja (09) 310 29141 / 041 512 1793, reijo.jumppanen@hel.fi
Mohamad (Muha) Taha, nuoriso-ohjaaja, Studio 1,(09) 310 89087 / 040 336 1082, mohamad.taha@hel.fi

Jari Mäenpää, nuoriso-ohjaaja, Studio 1,(09) 31023472, 040 336 2103, jari.maenpaa@hel.fi

http://hattumedia.munstadi.fi

 

Kaupunkitaide
Antti Salminen, mediatuottaja (09) 310 71609 / 041 5121749, antti.j.salminen@hel.fi

http://www.supafly.net

Helsinki Freedom Records 
Mats Takila, 041-5121746, mats.takila@hel.fi
Studio Puukkopajan varaukset, (09) 310 89103,puukkopaja@gmail.com

 

Taidetoiminnot
Minna Kaljunen, vastaava tuottaja, (09) 310 23470 / 040-3362101, minna.kaljunen@hel.fi
Maija Sarsila, nuoriso-ohjaaja, kuvataide, Hapen tiedotus, (09) 310 71629 / 041 5121780, maija.sarsila@hel.fi

Ari Matinmikko, graafinen suunnittelija, (09)310 23473 / 040 336 2104/ari.matinmikko@hel.fi

Minna Jauho, erityisohjaaja, Sankarit-toiminta, (09) 310 36808 / 0406214126, minna.jauho@hel.fi

 

Narrin näyttämö
Samuli Mäkisalo, teatteriohjaaja & nuoriso-ohjaaja, (09) 310 79250 / 040 124 6548, samuli.makisalo@hel.fi
Laura Mboup, teatteriohjaaja & nuoriso-ohjaaja,(09) 31071666 / 050-5591758, laura.mboup@hel.fi

http://narri.munstadi.fi

 

 

Tukipalvelut

Jens Cavonius, vastaava tuottaja, (09)31029859, 040 661 4996, jens.cavonius@hel.fi

Rita Tuohimaa, tilat, tuotannot, käyttövuorot, (09) 310 89058/040 334 6751, rita.tuohimaa@hel.fi
Juha Laakkonen, vahtimestari (Palmia), (09) 310 23481/040 487 0163, juha.t.laakkonen@hel.fi